Телефоны приемной:
(87252)50-05-76
"Оқуға құштар мектеп"  жобасы
"Оқуға құштар мектеп" жобасы
2 сынып оқушыларының қатысуымен Ы Алтынсарин атындағы облыстық балалар кітапханасында "Оқуға құштар мектеп" жобасы аясында көрнекті балалар жазушысы Б Соқпақбаевтың " Жекпе-жек" повестіне әдеби конкурс ұйымдастырылды. Іс-шара соңында оқушылар кітапхана ішіне саяхаттап, өздеріне ұнаған кітаптарын оқып, дүниетанымдарын кеңейтті.
"Қызыл кітапқа енген жануарлар туралы мәліметтермен бөлісу"
"Қызыл кітапқа енген жануарлар туралы мәліметтермен бөлісу"
Жаратылыстану пәндері апталығына орай "Қызыл кітапқа енген жануарлар туралы мәліметтермен бөлісу" видеопрезентациясы өтті.
"Оқуға құштар мектеп" жобасы
2020- 2025 жылдарға арналған білім беру ұйымдары кітапханаларына стратегиялық дамыту бойынша " Оқуға құштар мектеп" жобасы мектеп кітапханасының ахуалын көтеру, оқушылардың көркем әдебиетке деген қызығушылығын ояту мақсатында жобаны іске асыру жұмысы басталды. Проект «Школа, стремящаяся учиться» по стратегическому развитию библиотек образовательных учреждений на 2020-2025 годы запущен с целью улучшения ситуации в школьной библиотеке, пробуждения интереса школьников к художественной литературе.